درباره ما

درباره ما

“مقام معظم رهبری” ” اگر ملت ایران با همت خود، با عزم خود، با آگاهى و هوشمندى خود، با همراهى و کمک مسئولان، با برنامه‌ریزىِ درست بتواند مشکل تولید داخلى را حل کند و در این میدان پیش برود، بدون تردید بر چالشهائى که دشمن آن را فراهم کرده است، غلبه‌ى کامل و جدى پیدا خواهد کرد. بنابراین مسئله‌ى تولید ملى، مسئله‌ى مهمى است. گروه شهر خورشید با بهره مندی از توان نیروهای متخصص و تحصیل کرده در دانشگاه های معتبر، در زمینه طراحی مدارهای الکترونیک و قدرت و با انگیزه ی تولید، عرضه و فروش محصولات با کیفیت مشابه خارجی فعالیت خود را آغازکرده است. عرضه تجهیزات انرژی های تجدید پذیر از قبیل پنل خورشیدی ،اینورتر های سینوسی خالص، اینورتر شبه سینوسی، اینورتر مخابراتی، اینورتر فرکانس متغیر، انواع کانورترها و … از مهم ترین فعالیت های این شرکت در آغاز راه بوده است. تجربه درخشان اعضای گروه شهر خورشید در تولید و تعمیر تجهیزات الکترونیکی و ارائه مشاوره در زمینه انرژی های نو، موید موفقیت این گروه می باشد. گروه شهر خورشید امیدوار است در سال ۹۶ که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را «اقتصاد مقاومتی: تولید– اشتغال» نام نهادند، بتواند گامی در راستای نیل به این این هدف والا برداشته و نقشی در ایجاد اشتغال جوانان پاک این مرزو بوم ایفا کند.

مهارتهای ما

اهم فعالیت این مجموعه در درجه اول ارائه خدمات در زمینه مشاوره ، طراحی و انتخاب تجهیزات سیستم‌های خورشیدی (آبگرمکن ، برق خورشیدی) می‌باشد .

تولید اینورترهای جدا از شبکه با کیفیت ،قیمت و گارانتی رقابتی .

تعمیرات تحصصی انواع تجهیزات انرژی خورشیدی .

مشاوره و طراحی :
85%
تولید تجهیزات خورشیدی :
70%
تعمیرات تخصصی :
90%
[our_brand_slider autoplay=”false” layout=”default” numberposts=”20″ col_lg=”6″ col_md=”4″ col_sm=”3″ col_xs=”2″ col_moble=”1″ speed=”1000″ interval=”0″ number_slided=”1″ el_class=”block” title=”همکاران تجاری ما”]